Головна » 2018 » Лютий » 26 » Тата, мама, я - спортивна сім'я
13:43
Тата, мама, я - спортивна сім'я

24 лютого на базі нашої школи у спортивному залі відбулося яскраве феєричне дійство під назвою – «Тато, мама, я – спортивна сім'я». Змагалися між собою 10 команд району.  Нашу школу представляли сім'ї: Конюшенко, Пікель, Тимчук, Неволько, Хопта.
У ході спортивно-розважальної програми було проведено 5 естафет: снігоступи, стрибунці, слалом на самокаті, володар кілець, кенгуру на кулі. По закінченні змагань всі команди були нагороджені грамотами, а переможці отримали кубки та медалі.
Родини наших вихованців показали справжній приклад єднання та взаєморозуміння, подарували собі та глядачам хвилини незабутньої радості, позитивні враження та емоції, що залишаться із ними на все життя.
Як і в будь-якому конкурсі переможець має бути один. Вітаємо родину Пікелів із зайнятим першим місцем! А також успіху їм на обласних змаганнях!
Бажаємо всім родинам завжди бути здоровими та спортивними!

Переглядів: 113 | Додав: yanayaremenko2573 | Рейтинг: 0.0/0